Czym jest zabieg Dermapen?

Czym jest zabieg Dermapen?

Dermapen to nowoczesny zabieg, który polega na nakłuwaniu skóry mechanicznie, dzięki czemu pobudza się regenerację włókien kolagenowych i elastyny. Zabieg ten jest znany również, jako mezoterapia mikroigłowa. Wszystko dlatego, że podczas zabiegu skóra poddawana jest nakłuciom poprzez liczne mikroigły znajdujące się w głowicy urządzenia.

Urządzenie wykorzystywane do zabiegu jest małych rozmiarów, natomiast kształtem przypomina długopis. Przy użyciu głowicy z igłami w trakcie wykonywania zabiegu na skórze tworzą się kontrolowane mikrouszkodzenia, które istotnie przyspieszają proces tworzenia się całkowicie nowych włókien kolagenowych, ale także elastyny, która odpowiedzialna jest za jędrność oraz młody wygląd skóry. Dermapen posiada opinie bardzo skutecznego zabiegu, który pomaga zwalczać oznaki starzenia się skóry. Jednak zanim rozpoczniemy zabieg nasza skóra musi zostać odpowiednio przygotowana.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat zabiegów w naszym gabinecie, to zapoznaj się z naszą ofertą – gabinet urody Wrocław.