Przestań się czerwienić

Przestań się czerwienić

Zmiany temperatur, stres, alkohol czy ostre potrawy to czynniki odpowiadające za gwałtowne i intensywne czerwienienie się skóry twarzy, szyi oraz dekoltu. Taka reakcja skóry na wyżej wymienione czynniki to także pierwszy objaw, który świadczy o obecności rumienia.

Co to jest rumień?

Rumień twarzy jest schorzeniem, które objawia się zaczerwienieniem skóry, które może być stałe lub okresowe i towarzyszy mu najczęściej pieczenie oraz ból. Rumień najczęściej umiejscowiony jest na twarzy, ponieważ skóra tam jest delikatna i wrażliwa. Objawy zaczerwienienia twarzy często bywają kłopotliwe, ponieważ wiążą się z występowaniem bądź ryzykiem wystąpienia trądziku różowatego.

Laser Ellipse na rumień

Niedoskonałości na skórze zazwyczaj uwarunkowane są genetycznie. Wielu pacjentów zmaga się z trądzikiem, pękniętymi naczynkami albo z rumieniem. W Gabinecie kosmetycznym Medilaser we Wrocławiu można skorzystać z zabiegu przy użyciu lasera Ellipse, który jest bardzo skuteczny w walce z rumieniem, trądzikiem czy przebarwieniami. Zabieg polega na pochłanianiu przez hemoglobinę światła lasera, które jest kierowane na powierzchnię skóry. Światło z lampy błyskowej podgrzewa hemoglobinę w naczyniach krwionośnych co powoduje niszczeniem proteiny w ścianach naczyń.

Oferta Gabinetu Medilaser

Medilaser to profesjonalny Gabinet specjalizujący się w zabiegach laseroterapii. Personel posiada odpowiednie kwalifikacje do wykonywania zabiegów laserem oraz przykłada najwyższą wagę do samopoczucia, zdrowia oraz zadowolenia wszystkich pacjentów. Gabinet Medilaser zaprasza również na zabiegi przy użyciu lasera Ellipse, który jest bardzo skuteczny przy takich zabiegach jak leczenie trądziku oraz rumienia. Sprawdźcie naszą ofertę- skuteczne usuwanie rumienia Wrocław.