Jak zapomnieć o problemach z rumieniem?

Jak zapomnieć o problemach z rumieniem?

Rumień jest charakterystycznym zaczerwienieniem, które uwidacznia się w tym samym momencie, gdy dochodzi do rozszerzenia się naczyń krwionośnych. Jest uciążliwy choćby dlatego, że zwykle pojawia się niespodziewanie, a do tego towarzyszy mu zarówno łuszczenie się, jak i pieczenie skóry. Przeważnie maskuje się go zakrywając zaczerwienienie bardziej intensywnym makijażem.

Nie jest to jednak rozwiązanie przesadnie skuteczne. Co więcej, może doprowadzić nie do ograniczenia, ale zwiększenia się podrażnień. Na szczęście, zawsze można zdecydować się też na skuteczne usuwanie rumienia Wrocław polegające na zastosowanie lasera w terapii.

Metoda laserowa pozwala na usuwanie przebarwień, zmiany są przy tym możliwe do wychwycenia już podczas pierwszego zabiegu. Laser Ellipse jest rozwiązaniem nowoczesnym, sam zabieg charakteryzuje się zaś tym, że nie jest bolesny, a do tego nie przyczynia się do powstawania skutków ubocznych. Skuteczność w pewnym stopniu uzależniona jest od naturalnego kolorytu cery pacjenta, przed zastosowaniem lasera odbywają się przy tym obowiązkowe konsultacje.