Jak pozbyć się worków i cieni pod oczami?

Jak pozbyć się worków i cieni pod oczami?

Worki, sińce i cienie pod oczami sprawiają, że cała twarz wygląda na smutną, bardzo zmęczoną, a nawet chorą. Podkrążone oczy bywają oznaką choroby, ale częściej są to skutki zaniedbania i przemęczenia. Jak sobie z nimi poradzić?

Cienie pod oczami mogą przybierać rozmaite postacie. Lekko fioletowe cienie to efekt prześwitywania przez skórę naczyń krwionośnych, gdyż skóra w okolicach oczu jest bardzo cienka. Niejednokrotnie cienie pod oczami przybierają odmienne barwy na przykład żółte, filetowe i brązowe, czy ich kolory świadcząc o zupełnie różnych przyczynach ze zdrowiem? Różnice zazwyczaj wynikają z indywidualnych cech danej osoby oraz zabarwienia skóry. Przyczyny powstawania cieni pod oczami są przeróżne brak snu, stres, odwodnienie, anemia czy zaburzenia pracy tarczycy.

Zabiegi

Cieni pod oczami możemy pozbyć się między innymi za pomocą zabiegu karboksyterapii. Zabieg ten uważany jest za największy przełom w medycynie estetycznej. Gabinet kosmetyczny Medilaser ze szczególną starannością dba o komfort i bezpieczeństwo każdego pacjenta. W Medilaser jesteś w najlepszych rękach. Zapraszamy.