Depilacja laserowa– Satysfakcja na długi czas

Depilacja laserowa– Satysfakcja na długi czas

Depilacja laserowa to najskuteczniejsza i najpopularniejsza metoda trwałego usuwania włosków, jeśli nie działa, to oznacza, że została źle wykonana. Zawieść może bardzo wiele czynników takich jak słaba jakość urządzenia czy brak kompetencji specjalisty, któremu powierzamy to zadanie. Depilacja laserowa różni się od tradycyjnych metod depilacji ciała. Używanie maszynki, kremu czy wosku niestety przynoszą krótkotrwałe efekty.

Skuteczna depilacja laserowa musi zostać wykonana w kilku cyklach, przeważnie są to trzy do pięciu zabiegów, między którymi musi być przerwa wynosząca cztery do ośmiu tygodni, dopiero po takim czasie efekt będzie widoczny i satysfakcjonujący. Skuteczność depilacji laserowej zależy od ilości wykonanych zabiegów dostosowanych do karnacji i koloru włosów. Efekt trwałej depilacji zostaje natomiast osiągnięty najczęściej u osób o jasnej karnacji i ciemnych włosach.

Istnieją sytuacje, które nie pozwalają przeprowadzić zabiegu depilacji, są to między innymi ciąża, laktacja, cukrzyca nieunormowana, zaburzenia krzepliwości krwi, padaczka. Miesiąc przed zabiegiem depilacji nie możemy pić niektórych ziół (dziurawiec, szałwia, bratek, nagietek).

Skuteczna depilacja laserowa powinna być przeprowadzona przez wyszkolony i wykwalifikowany gabinet kosmetyczny, który doskonale wie jak zadbać o pacjenta w trakcie jak i po zabiegu. Takim gabinetem jest Medilaser z Wrocławia, który oferuje profesjonalne usługi laseroterapii. Wszystkie zabiegi wykonywane są przy pomocy najnowocześniejszych sprzętów-sygnowanych przez liderów innowacyjnych technologi laserowych. Medilaser dba by potrzeby oraz oczekiwania każdego klienta zostały zaspokojone w 100%.