Czy depilacja laserowa jest trwała?

Czy depilacja laserowa jest trwała?

Depilacja laserowa dzisiaj już nie jest modą, lecz z uwagi na estetykę oraz higienę jest koniecznością. Istnieje wiele metod depilacji najbardziej popularne to depilacja maszynką jednorazową, kremem do depilacji, depilacja depilatorem elektrycznym czy depilacja woskiem. Są to metody skuteczne jednak na krótki okres. Wymienione metody depilacji tradycyjnej są niedrogie, lecz ze względu na to, że należy je bardzo często powtarzać, stają się one wręcz uciążliwe. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi nam laserowe usuwanie włosów.

Trwała depilacja laserowa to bardzo skuteczna metoda jednak, aby miała ona miejsce, należy zabieg powtórzyć kilka razy. Liczba zabiegów uzależniona jest od grubości oraz koloru włosów. Zasada jest bardzo prosta, a mianowicie im włos grubszy i ciemniejszy, tym mniej zabiegów będzie potrzebne, aby na stałe cieszyć się gładkim ciałem.

Oferta Gabinetu Medilaser

Gabinet Medilaser we Wrocławiu specjalizuje się w laseroterapii. Możemy tam umówić wizytę na zabiegi depilacji laserowej twarzy, nóg czy okolic bikini. Medilaser zatrudnia doświadczony personel, który z niezwykłą starannością troszczy się o każdego pacjenta. Sprawdź naszą ofertę na medilaser.pl.